Leibrock

Służymy radą i wsparciem

Tylko to, co najlepsze jest dla nas dostatecznie dobre

Kompletny zestaw środków chemicznych J.KECK do wtrysku spodów obuwniczych z połączeniami guma/PU

Kompletny zestaw środków chemicznych J.KECK do łączenia spodów PU/Guma

Reiniger 430  -  zmywacz do spodów gumowych
Spody gumowe powinny być starannie przemywane zmywaczem 430 , najlepiej dwukrotnie, przy użyciu miękkiej szmatki. Po umyciu pozostawić do wyschnięcia.

Ek-Primer 862/10 – gotowy środek halogenizacyjny do  spodów gumowych ze ze znacznikiem UV. Po naniesieniu pędzlem na powierzchnię spodów, spody te należy pozostawić na okres. 45-60 minut.

Keck-PUR 708 – natryskowy klej poliuretanowy, montażowy do łączenia gumy z PU.
Klej jest bezbarwny, na życzenie także czarny, elektroprzewodzący, do stosowania z dodatkiem 5% utwardzacza Haerter 852. 
Po naniesieniu na powierzchnię, spód pozostawić ok. 20 min. do odparowania rozpuszczalników. Spód może być potem montowany w okresie ok. kilku godzin, najlepiej tego samego dnia roboczego. Pokrytą klejem powierzchnię spodu  aktywizować do temperatury ok. 70°C. Należy zwrócić uwagę na aktywizowanie wgłębień i powierzchni bocznych w obszarze piety by osiągały one odpowiednia temperaturę.

Haerter 852 – utwardzacz do klejów PU, dodatek 5%

Keck 1502/272 – środek antyadhezyjny do odformowywania spodów PU/guma, także spodów PU/PU,  PU/TPU,  i innych.  Dostępny także w wersji elektrostatycznej. Minimalne zużycie, nanoszenie pistoletem, idealny do nanoszenia robotem, zapewnia wygodne wyjmowanie spodów z form i daje miękką, matową powierzchnię.